Wynajem busów

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów związanym z transportem, oferujemy możliwość wynajęcia samochodów dostawczych. Wiemy, że nie każdy posiada auto odpowiednich rozmiarów do tego, aby przewieźć większe przedmioty czy towary.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, to zapraszamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy jej szczegóły i odpowiemy na wszelkie pytania. Dzięki elastycznemu i indywidualnemu podejściu do Klientów, nasze usługi dostosowujemy do Państwa potrzeb. Jesteśmy otwarci na różne warunki współpracy. Oferujemy zarówno wynajem krótko, jak i długoterminowy.

Jakie auta dostawcze można wypożyczyć?

Do wynajęcia przygotowaliśmy auta dostawcze marki Peugeot Boxer. Są to trzyosobowe samochody, dzięki którym możliwe jest przewiezienie wielu towarów oraz przedmiotów o dużych rozmiarach. Oferowane przez nas auta nie są starsze niż 2019 rok. Samochody są na bieżąco serwisowane i posiadają pełne ubezpieczenie OC, AC, Assistance z wykupioną opcją najmu obowiązującą na terenie Unii Europejskiej. Zależy nam na zadowoleniu oraz bezpieczeństwie naszych Klientów, dlatego wynajmujemy wyłącznie sprawdzone i niezawodne auta dostawcze. W razie pytań bądź wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Osoby zainteresowane szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu:

lub mailowego:

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CENNIK

 

 Limit kilometrów  1-14 dni  15-21 dni  Kaucja 
 250 km dziennie   249 PLN   229 PLN   1200 PLN 
 400 km dziennie   289 PLN   269 PLN   1200 PLN 
 Bez limitu  329 PLN 309 PLN  1200 PLN
 Na godziny 45 PLN / godzina 45 PLN / godzina  1200 PLN

ceny netto nie zawierają podatku VAT 23%

 

PRZEWIEŹ SAM TO, CZEGO POTRZEBUJESZ
tel. 535 423 300