Wynajem busów

 Oferujemy możliwość wynajmu busów. Zapewniamy naszym Klientom szeroki zakres usług realizowanych na najwyższym poziomie. Wychodzimy naprzeciw wszystkim oczekiwaniom i potrzebom związanym z transportem. Wiemy, że nie każdy posiada odpowiednich rozmiarów auto, aby przewieźć większe przedmioty czy różne towary. Z tego powodu przygotowaliśmy profesjonalną usługę wynajmu aut dostawczych. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, to zapraszamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy jej szczegóły i odpowiemy na wszelkie pytania. Dzięki elastycznemu i indywidualnemu podejściu do Klientów, nasze usługi dostosowujemy do Państwa potrzeb. Jesteśmy otwarci na różne warunki współpracy. Oferujemy zarówno wynajem krótko, jak i długoterminowy.

 

Jakie auta dostawcze można wypożyczyć?

Do wynajęcia przygotowaliśmy auta dostawcze marki Peugeot Boxer 2 l Diesel. Są to trzyosobowe samochody, dzięki którym możliwe jest przewiezienie wielu towarów oraz przedmiotów o dużych rozmiarach. Oferowane przez nas auta nie są starsze niż 2019 rok. Samochody są na bieżąco serwisowane i posiadają pełne ubezpieczenie OC, AC, Assistance z wykupioną opcją najmu obowiązującą na terenie Unii Europejskiej. Zależy nam na zadowoleniu oraz bezpieczeństwie naszych Klientów, dlatego wynajmujemy wyłącznie sprawdzone i niezawodne auta dostawcze. W razie pytań bądź wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

Osoby zainteresowane szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu:

lub mailowego:

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CENNIK

Peugeot Boxer 130 km, klima, 2019 rok, 2l Diesel, 3 os

 

 Limit kilometrów  1-7 dni  8-21 dni  Kaucja 
 250 km dziennie   200 PLN   190 PLN   800 PLN 
 500 km dziennie   240 PLN   230 PLN   800 PLN 
 Cena za kilometr po przekroczeniu limitu  0,25 PLN
PRZEWIEŹ SAM TO, CZEGO POTRZEBUJESZ - tel. 535 423 300
* ceny netto nie zawierają podatku VAT 23%