Wulkanizacja

W warsztacie samochodowym CUPPER zajmujemy się wulkanizacją opon zarówno do samochodów osobowych i dostawczych, jak również do aut ciężarowych, naczep i przyczep.

Jeżeli opony nie nadają się do naprawy oferujemy szeroki wybór nowych opon wiodących producentów oraz opon bieżnikowanych do samochodów ciężarowych. Wymieniamy opony i wyważamy koła w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, naczepach i przyczepach. W sprzedaży posiadamy felgi aluminiowe i stalowe.

Jeżeli w Twoim samochodzie odczuwasz drgania kierownicy, bądź całego nadwozia, masz wrażenie, że zarzuca tył pojazdu podczas pokonywania ostrych zakrętów, pojawił się charakterystyczny szum lub zauważyłeś nietypowe zużycie bieżnika zgłoś się do naszego serwisu samochodowego. Prawdopodobnie konieczne będzie wyważenie kół.

WYWAŻANIE KÓŁ – CUPPER

Poza wyżej wymienionymi sytuacjami, wyważanie kół jest zalecane przy okazji każdego zakładania ogumienia, w szczególności przy sezonowej wymianie opon, a także po przejechaniu każdych 10.000 km. Ponadto, może to być konieczne po dłuższej jeździe po bardzo nierównej nawierzchni lub w trudnych warunkach, np. po głębokim błocie lub śniegu, a także po uderzeniu w coś, wjechaniu w większą dziurę czy po wypadku komunikacyjnym.

Jazda na niewyważonych kołach nie tylko zmniejsza komfort jazdy, ale przede wszystkim pogarsza kierowalność pojazdu, zmniejsza przyczepność i wydłuża drogę hamowania, co może mieć niebagatelny wpływ na nasze bezpieczeństwo na drodze. Szybciej zużywają się też opony i elementy podwozia, takie jak amortyzatory, łożyska kół czy drążki kierownicze.

Ważne! Po przejechaniu 50 km zalecamy ponowną wizytę w naszym serwisie w celu dokręcenia kół, które były demontowane.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania

zapraszamy do kontaktu

Wulkanizacja
Wulkanizacja