Diagnostyka komputerowa samochodu

W naszym serwisie możliwe jest wykonanie diagnostyki komputerowej samochodu. Usługa polega na podłączeniu komputera diagnostycznego do komputera pokładowego auta. Dzięki temu można szybko i sprawnie zlokalizować wiele usterek, a często także ich przyczyny. Czynność pozwala również sprawdzić, w jakim stanie jest samochód i czy wszystkie parametry są w normie. Mechanik może rozpoznać kody usterek różnych elementów. Dużą zaletą diagnostyki komputerowej samochodu jest to, że nie trzeba rozbierać auta czy demontować jego elementów, by sprawdzić stan pojazdu. W tym celu wystarczy jedynie podłączyć specjalny komputer, który w szybki sposób pokaże usterki dotyczące układów i zespołów znajdujących się w aucie. Dzięki tej usłudze można też porównać obecne wartości parametrów samochodu z wartościami parametrów określonymi przez producenta.

Możliwość sprawdzenia auta przed zakupem

W naszym serwisie istnieje możliwość sprawdzenia auta przed zakupem. Wykonujemy diagnostykę komputerową, dzięki której można poznać stan pojazdu. Ponadto sprawdzamy:

  • stan zawieszenia,
  • stan hamulców,
  • grubość lakieru,
  • poziom płynów eksploatacyjnych.

Podczas wykonywania diagnostyki komputerowej posługujemy się specjalistycznymi komputerami diagnostycznymi. Możemy wykonać testy prawie wszystkich marek aut osobowych, dostawczych i ciężarowych. Nasze urządzenia pozwalają pracować bez ograniczeń związanych z kablami połączeniowymi, co sprawia, że możemy wykonywać testy diagnostyczne, przemieszczając się swobodnie wokół pojazdu. Komputery diagnostyczne umożliwiają przeprowadzenie niezbędnych testów, wśród których należy wymienić odczyt i kasowanie błędów, odczyt parametrów systemu i stanów aktywacji, a także regulacje i konfiguracje.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania

zapraszamy do kontaktu

Diagnostyka komputerowa
Diagnostyka komputerowa