Serwis mechaniczny CUPPER w Białymstoku

Serwis samochodowy CUPPER znajduje się w Białymstoku. Zapewniamy kompleksową obsługę samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Mechanika samochodowa stanowi naszą największą pasję. Mamy duże doświadczenie i wiedzę, co daje gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dotrzymujemy umówionych terminów, jesteśmy rzetelni, a powierzone nam obowiązki wykonujemy szybko i sprawnie.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dokładamy więc wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest precyzja w mechanice pojazdowej. Zwracamy uwagę na wszystkie elementy, dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów. Ponadto mamy wykupione ubezpieczenie OC, które obejmuje wszystkie naprawy wykonywane w naszym serwisie mechanicznym. Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły dotyczące oferty lub umówić się na naprawę – zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na pytania i wyjaśnimy, na czym polegają oferowane przez nas usługi.

Co wyróżnia nasz serwis?

Pracujący w naszym serwisie mechanicy są wykwalifikowanymi specjalistami i mają duże doświadczenie w naprawie aut. Indywidualnie podchodzą do każdego zlecenia, realizując je sprawnie i fachowo. Dysponujemy wyłącznie wysokiej jakości sprzętem specjalistycznym. Teren serwisu CUPPER jest monitorowany, co zwiększa bezpieczeństwo naszych Klientów. Oferujemy bogaty wybór usług i atrakcyjne ceny. Na bieżąco informujemy Państwa o zlokalizowanych usterkach i przedstawiamy możliwe sposoby ich naprawy. Cierpliwie odpowiadamy na wszystkie pytania i tłumaczymy zakres realizowanych usług. Posiadamy poczekalnię, w której Klienci oczekujący na odbiór auta mogą odpocząć i napić się kawy.

Gwarantujemy szybką, sprawną i profesjonalną autonaprawę. Nasi mechanicy zajmują się naprawą silników zarówno w samochodach osobowych, dostawczych, jak i ciężarowych. Oferujemy również diagnostykę i naprawę hamulców, a także regenerację zacisków hamulcowych. Wśród naszych usług znajduje się także wymiana rozrządów i naprawa skrzyń biegów. Klientom potrzebującym pomocy na drodze, zapewniamy holowanie. Istnieje także możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego. Oprócz tego świadczymy usługi transportowe na terenie Polski. Realizujemy przewozy różnych towarów samochodami ciężarowymi o ładowności do 24 ton.

 

Nasze  usługi

NAPRAWA HAMULCÓW

NAPRAWA HAMULCÓW

NAPRAWA HAMULCÓW
NAPRAWA AUT OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH

NAPRAWA AUT OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH

NAPRAWA AUT OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH
SERWIS MECHANICZNY AUT CIĘŻAROWYCH

SERWIS MECHANICZNY AUT CIĘŻAROWYCH

WARSZTAT MECHANICZNY AUT CIĘŻAROWYCH
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

DIAGNOSTYKA
KOMPUTEROWA

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA
wypozyczalnia busow

WYNAJEM BUSÓW

WYPOŻYCZALNIA BUSÓW
naprawa hamulcow

USŁUGI TRANSPORTOWE

USŁUGI TRANSPORTOWE
naprawa hamulcow

KLIMATYZACJA

KLIMATYZACJA
naprawa hamulcow

WULKANIZACJA (osobowe, dostawcze, ciężarowe)

WULKANIZACJA
Geometria kół

GEOMETRIA KÓŁ

Geometria kół
KARIERA

KARIERA

KARIERA
e-TOLL

e-TOLL

e-TOLL
WKRÓTCE

WKRÓTCE

WKRÓTCE