Warsztat mechaniczny CUPPER w Białymstoku

Warsztat mechaniczny CUPPER znajduje się w Białymstoku. Zapewniamy kompleksową obsługę samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Mechanika samochodowa stanowi naszą największą pasję. Mamy duże doświadczenie i wiedzę, dlatego do każdej naprawy podchodzimy profesjonalnie. Dotrzymujemy umówionych terminów, jesteśmy rzetelni, a powierzone nam obowiązki wykonujemy szybko i sprawnie.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu – z tego powodu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest dokładność w mechanice pojazdowej. Zwracamy uwagę na wszystkie elementy, dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów. Ponadto mamy wykupione ubezpieczenie OC, które obejmuje wszystkie naprawy wykonywane w naszym zakładzie mechanicznym. Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły dotyczące oferty lub umówić się na naprawę – zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na pytania i wyjaśnimy, na czym polegają oferowane przez nas usługi.

 

Co wyróżnia nasz warsztat?

Pracujący w naszym warsztacie mechanicy są wykwalifikowani i mają duże doświadczenie w naprawie aut. Indywidualnie podchodzą do każdego zlecenia, realizując je sprawnie i fachowo. Dysponujemy wyłącznie wysokiej jakości sprzętem specjalistycznym. Teren warsztatu CUPPER jest monitorowany, co zwiększa bezpieczeństwo naszych Klientów. Oferujemy bogaty wybór usług i atrakcyjne ceny. Na bieżąco informujemy Państwa o zlokalizowanych usterkach i przedstawiamy możliwe sposoby ich naprawy. Cierpliwie odpowiadamy na wszystkie pytania i tłumaczymy zakres realizowanych usług. W warsztacie posiadamy poczekalnię, w której Klienci w oczekiwaniu na auto mogą odpocząć i napić się kawy.

Gwarantujemy szybką, sprawną i profesjonalną autonaprawę. Nasi mechanicy zajmują się naprawą silników zarówno w samochodach osobowych, dostawczych, jak i ciężarowych. Oferujemy również diagnostykę i naprawę hamulców, a także regenerację zacisków hamulcowych. Klientom potrzebującym pomocy na drodze, zapewniamy holowanie. Na czas naprawy auta dostawczego istnieje możliwość wynajęcia samochodu zastępczego. Oprócz tego świadczymy usługi transportowe na terenie Polski. Realizujemy przewozy różnych towarów samochodami ciężarowymi o ładowności do 10 ton.

 

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania

zapraszamy do kontaktu