Serwis mechaniczny CUPPER w Białymstoku

Serwis samochodowy CUPPER znajduje się w Białymstoku. Zapewniamy kompleksową obsługę samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Mechanika samochodowa stanowi naszą największą pasję. Mamy duże doświadczenie i wiedzę, co daje gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dotrzymujemy umówionych terminów, jesteśmy rzetelni, a powierzone nam obowiązki wykonujemy szybko i sprawnie.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dokładamy więc wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest precyzja w mechanice pojazdowej. Zwracamy uwagę na wszystkie elementy, dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów. Ponadto mamy wykupione ubezpieczenie OC, które obejmuje wszystkie naprawy wykonywane w naszym serwisie mechanicznym. Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły dotyczące oferty lub umówić się na naprawę – zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na pytania i wyjaśnimy, na czym polegają oferowane przez nas usługi.

Co wyróżnia nasz serwis?

Pracujący w naszym serwisie mechanicy są wykwalifikowanymi specjalistami i mają duże doświadczenie w naprawie aut. Indywidualnie podchodzą do każdego zlecenia, realizując je sprawnie i fachowo. Dysponujemy wyłącznie wysokiej jakości sprzętem specjalistycznym. Teren serwisu CUPPER jest monitorowany, co zwiększa bezpieczeństwo naszych Klientów. Oferujemy bogaty wybór usług i atrakcyjne ceny. Na bieżąco informujemy Państwa o zlokalizowanych usterkach i przedstawiamy możliwe sposoby ich naprawy. Cierpliwie odpowiadamy na wszystkie pytania i tłumaczymy zakres realizowanych usług. Posiadamy poczekalnię, w której Klienci oczekujący na odbiór auta mogą odpocząć i napić się kawy.

Gwarantujemy szybką, sprawną i profesjonalną autonaprawę. Nasi mechanicy zajmują się naprawą silników zarówno w samochodach osobowych, dostawczych, jak i ciężarowych. Oferujemy również diagnostykę i naprawę hamulców, a także regenerację zacisków hamulcowych. Wśród naszych usług znajduje się także wymiana rozrządów i naprawa skrzyń biegów. Klientom potrzebującym pomocy na drodze, zapewniamy holowanie. Istnieje także możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego. Oprócz tego świadczymy usługi transportowe na terenie Polski. Realizujemy przewozy różnych towarów samochodami ciężarowymi o ładowności do 24 ton.

 

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania

zapraszamy do kontaktu