Kariera

CUPPER Sp. z o.o. działa w branży motoryzacyjnej, realizujemy usługi drogowego przewozu rzeczy na terenie północno - wschodniej Polski oraz prowadzimy wielomarkowy serwis samochodowy w Białymstoku. Tworzymy stabilną firmę, konsekwentnie realizującą ambitny plan rozwoju.

Doceniamy ludzi z pasją do motoryzacji, o pozytywnym nastawieniu, którzy lubią pracę z ludźmi i nie boją się wyzwań zawodowych.

Skontaktuj się z nami telefonicznie: 535 423 300, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego i sprawdź, czy możesz dołączyć do naszego zespołu, jako:

 

 


 

Dołącz do nas. Wyślij swoje CV.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CUPPER Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku (15-620) przy ul. Elewatorskiej 29, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000802146, NIP: 542-337-33-37 moich danych osobowych objętych powyższym formularzem, celem przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji w polityka prywatności. Mniej

 

Kariera w Cupper
Dołącz do nas