Nieoczekiwana awaria samochodu to utrudnienie, które może zmusić nas do całkowitej zmiany planów na dany dzień. Co w takiej sytuacji powinniśmy zrobić, by nie oczekiwać na lawetę lub wręcz liczyć na to, że pomoże nam któryś z mijających nas kierowców? Dobrą decyzją będzie skorzystanie z mobilnego serwisu naprawy aut.

 

Na czym polega usługa mobilnego serwisu naprawy pojazdów

Skorzystanie z usług mobilnego serwisu samochodowego to sposób na poradzenie sobie w sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie samodzielnie przyprowadzić pojazdu do warsztatu. Wezwani mechanicy przyjadą na miejsce zdarzenia, nawet jeśli usterka przytrafiła się nam we własnym garażu.

Jeżeli uszkodzenie okaże się niewielkie, specjaliści uruchomią pojazd tak, by mógł samodzielnie dojechać do warsztatu w celu wykonania kompleksowej naprawy. Należy przy tym pamiętać, że wydelegowani pracownicy nie zawsze będą mieli możliwość naprawienia awarii na miejscu, szczególnie, jeżeli jest ona poważna i wymaga wdrożenia specjalistycznych działań. W takim przypadku jedynie zdiagnozują problem.

W razie potrzeby możliwe jest również bezpieczne odholowanie pojazdu do warsztatu. Tam wykwalifikowani fachowcy dokonają kompleksowej naprawy zarówno samochodu osobowego, jak i pojazdu dostawczego lub ciężarowego.

Warsztat mechaniczny CUPPER oferuje usługi najwyższej jakości i o bardzo szerokim zakresie. Zatrudnieni w nim specjaliści bez trudu zdiagnozują uszkodzenie i dokonają profesjonalnej naprawy. Wśród licznych zalet, jakie niesie ze sobą skorzystanie z usług warsztatu, wymienić należy również przystępne ceny poszczególnych czynności.

Zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem w Białymstoku. Jesteśmy dostępni pod następującymi numerami telefonicznymi:

  • Awaria pojazdu ciężarowego – 730 262 603
  • Awaria samochodu osobowego lub dostawczego – 504 804 104
  • Wulkanizacja i problemy z klimatyzacją – 530 444 903

Oprócz tego możliwy jest kontakt pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zachęcamy również do pisania do nas za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej naszego warsztatu www.cupper.pl.